Прайс лист

Про нас

Історія ПрАТ «Івано-Франківськцемент», в наш час відомого світового бренду, розпочалася в далекому 1964р. із «Ямницького цементного заводу». Виробнича потужність тоді становила лише 160 тис. тон цементу на рік.

Сьогодні, IFCEM - це сучасний високотехнологічний виробничий комплекс будівельної індустрії, що складається із кількох окремих виробництв: цементу, покрівлельних матеріалів, залізобетонних виробів, гіпсу та сухих будівельних сумішей. У нас працює понад 2 тисячі людей. Ми турбуємося про здоров’я й добробут наших працівників, забезпечуючи їм повний соціальний захист та можливості кар’єрного росту.

Наші цінності

Безперервна модернізація

Прагнення до вдосконалення, підвищення продуктивності, пошук нових технологічних рішень – наша щоденна праця. Ми перебуваємо в постійному процесі автоматизації виробництва: від видобутку сировини до відвантаження продукції.

Команда професіоналів

Наші спеціалісти мають доступ до найновіших технологій у галузі, можливість безперервно навчатися та вдосконалювати свої знання завдяки налагодженій співпраці з українськими та європейськими навчальними закладами.

Стабільно якісна продукція

Ми працюємо за міжнародними стандартами управління якістю ISO 9001: 2015. Власні акредитовані лабораторії IFCEM випробовують кожну виготовлену партію продукції згідно з українськими та європейськими стандартами.

Відповідальне споживання

Нам важливий стан довкілля, тож ми відповідально підходимо до його використання. Видобуток сировина відбувається без порушень екосистем, а на виробничих майданчиках підприємства встановлено високоефективне обладнання очистки відхідних газів, що відповідає усім вимогам Європейського союзу.

Історія KRUMIX

Перша тонна будівельних сумішей зійшла з конвеєру цеху гіпсових виробів ще в 2002р. Впродовж наступних 15-ти років підприємство випускало цементні та гіпсові суміші в обмежених кількостях для локального ринку.

Постійно аналізуючи ринок будівельних матеріалів та спостерігаючи високий попит на якісні будівельні суміші, в 2017р. прийнято рішення про створення власної торгової марки сухих будівельних сумішей KRUMIX. Ми володіємо усіма ключовими ресурсами для створення якісних сумішей: найкращий цемент в Україні власного виробництва та гіпс, котрий ми виготовляємо понад 50 років.

В рамках розробленої стратегії розвитку будівельних сумішей KRUMIX, ключовими напрямками стали:

  • створення команди висококласних технологів із залученням кращих експертів галузі;
  • модернізація основних вузлів виробництва;
  • формування молодої команди з продажу та маркетингу.
krumix
krumix

І уже наприкінці 2017 року на полицях будівельних магазинів Західної України з’явилась перші мішки сумішей KRUMIX. А уже до кінця 2018 року, щоб задовільнити попит споживачів, ми подвоїли виробничі потужності та розширили асортиментну лінійку.

Висока якість продукції, репутація на ринку, як надійного партнера, та щоденна праця команди дали свій результат. І уже в січні 2019р. обсяг виробництва продукції зріс ще в чотири рази (запущено ще одну лінію по виготовленню та фасуванню СБС, «Parget Maki- na»), а асортиментна лінійка зросла до понад п’ятнадцяти позицій. В березні 2019 р. ринок збуту продукції вийшов за рамки України: відбулась перша поставка товару на експорт. Та ми не зупиняємось на досягнутому, наша команда щоденно працює над покращенням існуючих та пошуком нових можливостей.

Чому обирають KRUMIX

stable-quality

Стабільно найкраща якість

Високоякісний гіпс є ключовою запорукою якості гіпсової лінійки. Ми використовуємо камінь виключно 1-го та 2-го сорту. Саме завдяки високим стандартам підбору сировини, гіпсові суміші KRUMIX якісно відрізняються від конкурентів своїм насиченим білим кольором.

Цементні суміші KRUMIX виготовляються із цементу марки 500. Завдяки якісним складникам наші клеї характеризуються стабільно високими показниками міцності та адгезії, а також високою продуктивністю під час використання, що суттєво заощаджує час та бюджет.

ecology

Екологічність

Уся продукція KRUMIX є повністю екологічною, що засвідчує еко- маркування «Зелений журавлик».

Еко-маркування підтверджує, що продукція KRUMIX найкраща у своєму класі та відповідає найвимогливішим стандартам, які тільки існують в Україні, тому що у виробництві застосовується тільки якісна сировина, що видобувається без порушень екосистем, сам процес не забруднює довкілля, а у складі відсутні токсичні та канцерогенні речовини, що можуть шкодити здоров’ю людини. Усі відходи після використання підлягають повторній переробці.

assortment

Асортимент

KRUMIX – це унікальне поєднання асортименту гіпсових та цементних сумішей. Гіпсова лінійка покриває усі етапи внутрішніх ремонтних робіт, що є особливо цінним для збереження регуляції мікроклімату в приміщенні. Цементна лінійка – клеї для внутрішніх та зовнішніх робіт різної складності.

reliable-partnership

Надійне партнерство

Ми можемо гарантувати якість продукції завдяки сучасному обладнанню і лабораторному контролю якості. Наявність власної сировинної бази дає можливість реалізовувати стабільні поставки та збалансований склад продукції – ми самі добуваємо, транспортуємо породу та варимо гіпс.

ISO 9001 СОУ ОЕМ 070 С E 1415

Де придбати:

Івано-Франківська область Автономна Республіка Крим Миколаївська область Чернігівська область Рівненська область Чернівецька область Хмельницька область Львівська область Тернопільська область Закарпатська область Волинська область Черкаська область Кіровоградська область Київська область Вінницька область Одеська область Житомирська область Сумська область Дніпропетровська область Донецька область Харківська область Луганська область Полтавська область Запоріжська область м.Київ Херсонська область

Центр Комплектації МІНІМАКСІ

Будівельний маркет “МАЯК”

Будівельний маркет “МАЯК”

Мережа гіпермаркетів “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

ТОВ “Торговий дім СБС”

ПП “Альфа-Грант ВКФ”

ТОВ “АРС-Кераміка” ТГ

ТОВ “Торговий дім СБС”

ТОВ “Франківський будівельний центр”

Зв’яжіться з нами

Щоб отримати умови партнерства


Зв’яжіться з нами

Щоб отримати умови партнерства