Прайс лист

Ґрунтовки

Ґрунтовка KM Grunt Block

10 kg

Ґрунтовки від виробника KRUMIX

Виробник будівельних сумішей «Крумікс» пропонує купити грунтовку оптом чи вроздріб за вигідною ціною. Продукт використовується для влаштування контактного адгезійного шару між поверхнею та опоряджувальним матеріалом. Якісна суміш для поліпшення зчеплення різних будівельних матеріалів є основою будь-яких  робіт, незалежно від того, який облицювальний матеріал буде використаний. У нашому каталозі ви знайдете основні види ґрунтовки для внутрішніх та зовнішніх робіт, а саме – ґрунтовку SUPER та АКВАҐРУНТ.
  • Ґрунтовка SUPER – глибокопроникаюча водо відштовхуюча акрилова грунтовка для зовнішніх та внутрішніх робіт
  • Аквагрунт – акрилова грунтовка для внутрішніх робіт.
Ми пропонуємо ґрунтовку, ціна якої повністю відповідає заявленій якості.

Загальні характеристики продукції

Представлений асортимент – це універсальні варіанти для ремонту. Застосовуйте ґрунтовки «Крумікс» для підготовки зовнішніх та внутрішніх поверхонь, серед яких штукатурка, гіпсокартонні, силікатні та керамічні поверхні. Також розчини знадобляться перед виконанням опоряджувальних робіт – облицювання плиткою, приклеювання пінополістиролу, влаштування підлоги, штукатурення та шпаклювання, декоративне оздоблення, фарбування, наклеювання шпалер. У нас ви можете купити ґрунтовку, яка підходить для різних поверхонь, зокрема:
  • для дерева
  • для металевих виробів
  • для бетону
  • для гіпсокартону тощо.
Склади для обробки мають таку дію:
  • зміцнення пористих, пухких поверхонь
  • поліпшення зчеплення підстави і фінішного покриття.
За рахунок свого складу суміші зміцнюють поверхню, міцно тримають оздоблювальний матеріал. Принцип дії полягає в тому, що вони утворюють щільну тонку плівку на поверхні. Це дозволяє створити ідеальне зчеплення поверхні і покриття, роблячи його більш якісним і надійним.

Де купити ґрунтовку в Івано-Франківську та інших містах

Ми реалізуємо тільки якісні товари за хорошою ціною. Наше виробництво ґрунтовок знаходиться в Івано-Франківську, проте продукцію ви можете знайти в багатьох містах України (дивіться на карті). Ми пропонуємо вигідні умови співпраці та приємні ціни.

Де придбати:

Івано-Франківська область Автономна Республіка Крим Миколаївська область Чернігівська область Рівненська область Чернівецька область Хмельницька область Львівська область Тернопільська область Закарпатська область Волинська область Черкаська область Кіровоградська область Київська область Вінницька область Одеська область Житомирська область Сумська область Дніпропетровська область Донецька область Харківська область Луганська область Полтавська область Запоріжська область м.Київ Херсонська область

ТОВ “Ремс Маркет”

Центр Комплектації МІНІМАКСІ

Будівельний маркет “МАЯК”

Будівельний маркет “МАЯК”

Мережа гіпермаркетів “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

ПП “Альфа-Грант ВКФ”

ТОВ “АРС-Кераміка” ТГ

ТОВ “Франківський будівельний центр”

Зв’яжіться з нами

Щоб отримати умови партнерства


Зв’яжіться з нами

Щоб отримати умови партнерства