Прайс лист

Клеючі суміші

Клей для ГКЛ KM MontageFix

14 kg, 30 kg

Клеючі суміші Krumix для ремонтних і будівельних робіт

Клейові суміші Krumix – це суха мінеральна маса, що розводиться водою і слугує для проведення монтажних, ремонтних, будівельних робіт. Наші клеї виготовляються на основі цементного або гіпсового наповнювача власного виробництва.  Якщо вам потрібно купити клей для гіпсокартону, плитки чи будь-яких інших елементів, обирайте Крумікс. Це завжди якісна продукція за ціною виробника.

Для чого застосовують будівельні клеї

У нашому каталозі представленні суміші як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Залежно від складу і властивостей продуктів, їх використовують під час обробки фасадів, скріплення будматеріалів (цегла, піноблоки, ГКЛ), з’єднання несучих конструкцій. Окрім того, спеціальний клей знадобиться для укладки плитки, підлоги, мозаїки тощо. Зокрема в асортименті Крумікс:

  • Клейові суміші для зовнішніх і внутрішніх робіт;
  • Клеючі суміші для теплоізоляції;
  • Клеї для ГКЛ – гіпсокартону;
  • Клей для плитки;
  • Клей для утеплювача та ін.

Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, що пройшла ретельний контроль на усіх етапах виробництва.

Переваги клейових сумішей Крумікс

KRUMIX – це івано-франківський виробник будівельних сумішей вищої якості. Кожен клей нашого виробництва максимально пристосований до відповідного виду монтажних та ремонтних робіт і має свої переваги. Зокрема суміші

  • Забезпечують надійну фіксацію матеріалів. Якісний наповнювач та спеціальні добавки підвищують адгезію – міцність зчеплення клею з основою.
  • Мають оптимальні показники розходу. Ми забезпечили мінімальні витрати клею за рахунок тонкошарового нанесення. Вам буде легко розрахувати необхідну кількість продукту для будь-якого обсягу робіт.
  • Тепло-, водо-, морозостійкі (відповідно до типу продукту) та еластичні.
  • Екологічні. Основу клеїв на 99% складає мінерал природного походження. Продукція не містить токсичних і канцерогенних складників. А також всі розчини безпечні для довкілля.

Де купити клей Крумікс

Ми виготовляємо ключі суміші в Івано-Франківську, проте розширюємо базу партнерів на всій Території України. Тож ви можете купити сухі суміші у Тернополі, Львові, Києві та інших містах. Готові до партнерства та співпраці.

 

Де придбати:

Івано-Франківська область Автономна Республіка Крим Миколаївська область Чернігівська область Рівненська область Чернівецька область Хмельницька область Львівська область Тернопільська область Закарпатська область Волинська область Черкаська область Кіровоградська область Київська область Вінницька область Одеська область Житомирська область Сумська область Дніпропетровська область Донецька область Харківська область Луганська область Полтавська область Запоріжська область м.Київ Херсонська область

ТОВ “Ремс Маркет”

Центр Комплектації МІНІМАКСІ

Будівельний маркет “МАЯК”

Будівельний маркет “МАЯК”

Мережа гіпермаркетів “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

ПП “Альфа-Грант ВКФ”

ТОВ “АРС-Кераміка” ТГ

ТОВ “Франківський будівельний центр”

Зв’яжіться з нами

Щоб отримати умови партнерства


Зв’яжіться з нами

Щоб отримати умови партнерства