Прайс лист

Шпаклівки

Шпаклівка полімерна KM Polyfin

5 kg, 20 kg

Шпаклівка базова KM Finish

5 kg, 25 kg

Шпаклівка KM Saten

5 kg, 25 kg

Шпаклівка KM MultiFinish

5 kg, 25 kg

Шпаклівка для швів KM Filler

5 kg, 25 kg

Шпаклівка KM Filler Plus

5 kg, 25 kg

Шпаклівки на гіпсовій основі від виробника Krumix

У ремонтно-будівельних роботах часто застосовують шпаклівку, виготовлену на основі гіпсового заповнювача та спеціальних добавок. Такі будівельні суміші мають ряд переваг: вони характеризуються доступною вартістю, гарною якістю і широкою сферою застосування, у тому числі для виконання дрібних будівельних робіт. Ціна шпаклівок сухого типу зазвичай нижча, ніж вартість інших різновидів сумішей.

Крім того, гіпсові шпаклівки стійкі до усадки і легко вирівнюються шпателем. Рекомендується наносити їх на стіни в сухих теплих приміщеннях. Склади на основі гіпсу відрізняються підвищеною стійкістю до вологи, тому можна купити шпаклівку гіпсову для обробки ванної кімнати або кухні.

Замовляйте сухі будівельні суміші від виробника KRUMIX оптом чи вроздріб. Ми пропонуємо вигідні ціни та хорошу якість усієї продукції.

Види сухої шпаклівки для ремонтно-будівельних робіт

Компанія «Крумікс» пропонує купити шпаклівку в Івано-Франківську, Чернівцях, Хмельницькому, Тернополі та інших містах України. У нашому каталозі представлені матеріали різного призначення.

  1. Шпаклівка для швів. Це універсальна суміш, яку можна використовувати і для внутрішніх і для зовнішніх робіт. Нею обробляють шви, які піддаються деформуючим навантаженням, стики збірних елементів конструкцій для огорожі, вирівнюють поверхні з цегли, бетону тощо.
  2. Шпаклівка для внутрішніх робіт. Шпаклівка, що застосовується для вирівнювання поверхні і обробки тріщин. Може наноситися на цеглу, бетон, дерево, штукатурку, ДСП, гіпсокартон. Дуже пластична і добре шліфується після того, як висохне, тому з її допомогою можна отримати поверхню високої якості під подальшу обробку поверхні – наклеювання шпалер, фарбування, декоративне покриття.
  3. Шпаклівка фасадна. Її використовують перед етапом малярних робіт для отримання рівних поверхонь всередині і зовні будинку. Завдяки своїй пластичності і гарним шліфувальним властивостям дозволяє якісно підготувати поверхню під обробку.

Застосування будівельної суміші

Якщо ви бажаєте купити шпаклівку в Івано-Франківську чи іншому місті, слід розуміти деякі нюанси її використання. Наприклад:

  • стартова шпаклівка застосовується для попередньої обробки стін і стель.
  • фінішна шпаклівка призначена для обробки поверхонь перед нанесенням декоративного покриття.
  • універсальна біла суха шпаклівка поєднує в собі особливості стартової і фінішної суміші.

Виберіть товар, який підходить для ваших робіт та напишіть нам. Ми оперативно зреагуємо та надамо всю інформацію.

Де купити шпаклівку від виробника

Компанія «KRUMIX» пропонує якісні сухі будівельні суміші на гіпсовій основі. У каталозі представлені товари різного призначення. На сторінці кожного продукту ви знайдете сертифікацію та детальні

Де придбати:

Івано-Франківська область Автономна Республіка Крим Миколаївська область Чернігівська область Рівненська область Чернівецька область Хмельницька область Львівська область Тернопільська область Закарпатська область Волинська область Черкаська область Кіровоградська область Київська область Вінницька область Одеська область Житомирська область Сумська область Дніпропетровська область Донецька область Харківська область Луганська область Полтавська область Запоріжська область м.Київ Херсонська область

ТОВ “Ремс Маркет”

Центр Комплектації МІНІМАКСІ

Будівельний маркет “МАЯК”

Будівельний маркет “МАЯК”

Мережа гіпермаркетів “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

ПП “Альфа-Грант ВКФ”

ТОВ “АРС-Кераміка” ТГ

ТОВ “Франківський будівельний центр”

Зв’яжіться з нами

Щоб отримати умови партнерства


Зв’яжіться з нами

Щоб отримати умови партнерства