Прайс лист

Штукатурки

Штукатурка гіпсова КМ-75

30 kg

Штукатурка гіпсова KM Start

5 kg, 15 kg, 30 kg

Штукатурка KM Universal

15 kg, 30 kg

Суха штукатурка від виробника KRUMIX

Штукатурка має величезний попит серед покупців. Це, звичайно, цілком закономірно. Суміш необхідна для остаточного вирівнювання поверхонь та підготовки елементів до оздоблювальних робіт. Окрім того, штукатурка може стати тим самим кінцевим оздоблюванням стін. Тож купити штукатурку – обов’язковий крок у ремонтних роботах.

Наша організація вдосконалюється у виготовленні будівельних сумішей з 1967 року. Увесь наш досвід працює на покупця, адже ми знаємо, як максимально покращити продукт і при цьому мінімізувати ціну. Тож саме у нас можна вигідно купити штукатурку для стін за доступною вартістю. В асортименті представлений матеріал різних видів. Обирайте та замовляйте штукатурку оптом чи вроздріб.

В каталозі представлені продукти, що підходять для ручного і машинного нанесення:

  • Для ручного штукатурення різних типів поверхонь стін всередині приміщень підійде гіпсова Штукатурка KM Start. Також вона знадобиться для робіт в приміщеннях з підвищеною вологістю;
  • Для виконання внутрішніх одношарових гіпсових штукатурок за допомогою штукатурного агрегату добре зарекомендувала себе Штукатурка КМ-75;

В чому переваги сухої штукатурки

Сухі суміші мають чимало переваг:

  • Строгі пропорції складників. Склад штукатурки дозволяє незмінно добиватися відмінного результату без надмірного використання продукту.
  • Механізоване використання. Суміш потрібно всього лиш розбавити водою у правильному співвідношенні, і штукатурка чудово лягатиме на поверхню.
  • Економія. Суха штукатурка ціна якої залишається вигідною в Івано-Франківську та інших містах, має й інші переваги для економії. Такі суміші легше та оперативніше транспортують, вони займають небагато місця завдяки компактному обсягу.

Де купити штукатурку за вигідною ціною

Купуйте будівельні суміші від компанії КРУМІКС. Можна виділити наступні причини, за якими клієнти бажають співпрацювати з нами:

  • ми пропонуємо тільки якісні будівельні матеріали;
  • вартість продукції влаштовує всіх покупців;
  • асортимент матеріалів постійно поповнюється;
  • клієнтам доступна послуга доставки товару.

У каталозі представлений матеріал для проведення внутрішніх робіт, ціна штукатурки демократична і приємна. Тож для створення оригінального інтер'єру обирайте івано-франківського виробника KRUMIX. Зручна структура сайту дозволяє ознайомитися з пропонованою продукцією, а також оперативно замовити необхідну кількість матеріалу. Окрім того ви можете придбати штукатурку у торгових точках Івано-Франківська й інших містах України (детальніше на карті).

Де придбати:

Івано-Франківська область Автономна Республіка Крим Миколаївська область Чернігівська область Рівненська область Чернівецька область Хмельницька область Львівська область Тернопільська область Закарпатська область Волинська область Черкаська область Кіровоградська область Київська область Вінницька область Одеська область Житомирська область Сумська область Дніпропетровська область Донецька область Харківська область Луганська область Полтавська область Запоріжська область м.Київ Херсонська область

ТОВ “Ремс Маркет”

Центр Комплектації МІНІМАКСІ

Будівельний маркет “МАЯК”

Будівельний маркет “МАЯК”

Мережа гіпермаркетів “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

Будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен”

Тел.: 0800 300 500

ПП “Альфа-Грант ВКФ”

ТОВ “АРС-Кераміка” ТГ

ТОВ “Франківський будівельний центр”

Зв’яжіться з нами

Щоб отримати умови партнерства


Зв’яжіться з нами

Щоб отримати умови партнерства